העובדים בארגון יכולים להיות מנוע צמיחה.
זה תלוי אך ורק בכם!

צילום: מיכה לובטון - Geektime
צילום: מיכה לובטון - Geektime

לשיתוף המאמר: 

Share on facebook
Share on linkedin
Share on whatsapp

מנהלי רווחה בחברות מתקדמות מבינים שבעולם העבודה הדינאמי והמשתנה ללא הרף, הצלחה אמיתית ויציבות ארגונית לאורך זמן יכולות להתקיים, רק כשעובדי החברה רתומים ומחוברים אליה באמת.

מנהלים שנשארו מאחור ממשיכים לפעול בדרכים שפג תוקפן, כאלה שכבר לא מדברות לעובדים, ולא משפיעות באמת על המוטיבציה והנאמנות למקום העבודה. 

ממחקרי מכון לחקר עולם העבודה עולים נתונים משמעותיים:

  • 34% מהעובדים שנעדרים מהעבודה בעקבות “יום מחלה” – עושים זאת מפני שהם מרגישים לא מוערכים או שייכים. 
  • מחקרים מראים שלעובדים במעורבות גבוהה בחברה, יש סיכויים נמוכים ב-87% לעזיבה של הארגון ביוזמתם. 
  • חברות בעלות מעורבות עובדים גבוהה, נוטות להגדיל פי 3 רווחים מהר יותר מהמתחרים שלהן.

איך מחברים ומשמרים את העובדים לאורך זמן?

הצלחת הארגון תלויה במידה רבה בתחושת המשמעות שעובד מרגיש במקום העבודה.

מחוברות העובדים היא רמת המחויבות של העובדים לאדם או לארגון בו הם נמצאים, הזמן המושקע על ידם בתהליכי העבודה וכמובן הותק שהם רוכשים לאורך זמן כתוצאה מהמחויבות שלהם לאדם או לארגון. עובד המחובר לארגון ולמקום העבודה שלו הוא בדרך כלל נלהב, בעל אנרגיות, רצון לספוג ידע, נוקט צעדים חיוביים לטובת קידום המוניטין והאינטרסים של הארגון ועוד. בין הגורמים המשפיעים על היווצרות של מחוברות עובדים הם: תחושת המשמעות, תחושת ביטחון, זמינות משאבים, מערכת יחסים בריאה עם המנהל הישיר, הזדמנויות להתפתחות וצמיחה אישית, חיבור לערכים, לחזון ולאסטרטגיה הארגונית, איזון בית-עבודה, כבוד הדדי ובראש הפירמידה- חוויה קהילתית.

הפקה של חוויות קהילה לעובדים בארגון, נועדו להוציא את הצוות משגרת העבודה היומיומית, לחבר ולרענן וכן ליצור עבור הנהלת החברה פידבק חוזר. חוויות אלו מאפשרות להתמקד בצרכים של כלל העובדים, החל מהדרג הניהולי ועד לעובד הזוטר ומכאן חשיבותם ותרומתם לחיזוק מחויבות העובדים המתבטאת במגוון היבטים כגון תפוקה גבוהה של עובדים מרוצים. חברה או ארגון אשר משקיעים משאבים בהעצמה והזרמת אנרגיה חדשה לצוות וביצירת תחושת משפחתיות יזכו לביצועים טובים יותר ותוצאות איכותיות.

חיזוק תחושת השייכות, הבאה לידי ביטוי בהפקת חוויות קהילה לעובדים בארגון, מביאה לשביעות רצון וזאת באופן מובהק אף יותר מהעלאה במשכורת.

חוויות הקהילה לעובדים מונעים שחיקה ומקדמים מעורבות ואכפתיות בקרב הצוות. הידיעה כי יש ביכולת העובד להשפיע על סביבתו מהווה נדבך חיובי התורם להתפתחות של מקום העבודה. אם כן, חוויות אלה הינם דרך להבעת הוקרה ופירגון על הצלחות והישגים, ולפי מחקרים סטטיסטיים ניתן לראות כי כאשר מנהל מוקיר בתרומת העובדים שלו, המעורבות שלהם בעתיד החברה גדל בכ-60%.

עולם העבודה במציאות של חיינו כיום הינו תובעני וכולל שעות עבודה מרובות, ריבוי משימות ותחושה של מרדף בלתי פוסק. נוכח זאת, חוויות קהילה לעובדים הינם הכרחיות ובעלות תרומה, חשיבות וערך מוסף רבים. חוויות הקהילה תורמות להשגת מטרות מבוססות וחשובות כגון : גיבוש העובדים, קידום ערכים של מנהיגות, יציאה משגרת העבודה, יצירת מסורת ארגונית, מניעת נטישת עובדים, הגדלת שביעות הרצון של העובדים ובכך באופן ישיר – הגדלת התפוקה של החברה!

אינהאוס בנד Inhouse Band מייצרת עבור חברות וארגונים מסגרת המאפשרת לעובדים לבטא את הצד היצירתי שלהם ולממש את הפוטנציאל הטמון בהם. כל זאת דרך הגעה לארגון, עריכת מפגשי היכרות, וגיבוש הלהקה. מנטור מוזיקלי מקצועי מנצח על התהליך, מאמן אותה, נפגש איתם פעם בשבוע לחזרות, יחד עובדים על שירים נבחרים כהכנה להופעות של אירועי החברה (כן! חסכנו לכם את ההוצאה על להקה לאירועים הקרובים!).

הקבוצה המגובשת עולה להרים, להרקיד ולשמח את כל העובדים בחברה, ומספקת ערך של אומן חיצוני, בעל גאוות יחידה, כי… הם משלנו! תנו לכוח של המוזיקה להשפיע על כל עובדי הארגון ואף מחוצה לו. אתם תופתעו מגודל העוצמות שתיחשפו אליהם!

חברות שעבדו איתנו בעבר, מעידות על :

  • היכרות ממקום חדש בין העובדים ממחלקות שונות, תחושת חיבור לארגון, וטיפוח עובדים מסורים ומחויבים לארגון. ונחשו מה? זה מדבק!
  • אווירת שמחה של ה”ביחד”, תחושת שייכות חזקה, הקהילה האיכותית הממותגת הופכת לסמל החברה.
  • שיתוף הפעולה ביצירה הופך פומבי ומוחצן בהופעות, המוטיבציה עולה, הסקרנות מתפתחת והגאווה חוגגת!
  • התוצרים המוזיקליים הופכים לתכנים ויראליים מעוררי גאווה והשראה, המופצים ברחבי הרשת. העובדים הופכים לשגרירי הWellness –  של החברה, מייצרים באזז ארגוני אדיר, והחברה הופכת מוקד משיכה נחשק לעובדים חדשים!
  • גידול בתפוקת העובדים מורגש בחברה ובא לידי ביטוי באנרגיה גבוהה של העובדים, בעשייה איכותית ובשורה תחתונה – ברווח חברתי וכלכלי מובהק!

לפרטים נוספים   inhouseband.co.il

או במייל    info.inhouseband@gmail.com

הצטרפו לחברות המובילות שגילו את השיטה הייחודית של inhouse band להפוך מחברה לקהילה