inhouseband

גם אתם יכולים להפוך לבית
השני עבור העובדים שלכם
ולזכות בעובדים נלהבים,
מאושרים ומחוייבים יותר

מה אנחנו עושים?

inhouse band מייצרים עבור חברות וארגונים מסגרת המאפשרת לעובדים מוכשרים לבטא את הצד היצירתי שלהם בתוך מקום העבודה. על מנת שיוכלו למצות את הפוטנציאל האישי, לפרוק את המתח ואת הלחץ שנוצר תוך כדי עבודה, לחזק את תחושת הגאווה, הסיפוק והמשמעות בחייהם ולהשפיע לטובה על מערכות היחסים האישיות והמקצועיות כאחד

כך הם הופכים להיות אנשים מאושרים יותר עבור עצמם ועובדים טובים יותר עבור הארגון ועבור לקוחותיו. במקביל אנחנו מייצרים קהילה מגובשת שעובדת יחד בהרמוניה, מציתה את הדמיון, מטעינה באנרגיות ומעוררת השראה בכל הארגון.

התוצאה המתקבלת – מקום עבודה נהדר מלא בעובדים נלהבים,
מאושרים ומחוייבים!

About

איך אנחנו עושים את זה?

מקימים להקה אצלכם בחברה, שמורכבת מעובדים מכל המחלקות והתפקידים (או כמו שאנחנו קוראים לזה – קבוצת נגינה:) מזמינים אותם להוציא את כלי הנגינה מהבוידעם ולחמם מיתרי הקול. תנו לנו להפוך אותם לקבוצה מגובשת, תנו למוזיקה לשמח כמו שרק מוזיקה יכולה. לקבוצת הנגינה כמו לכל להקה טובה, נצלם סרטונים, שיעברו בין קבוצות הוואטסאפ של העובדים. השמועות יתרוצצו, המעריצים יתאספו. לבסוף תיווצר קהילה שתעשה תהליכי reinvigorating לעובדים כקבוצה!

ובאירוע החברה הבא ,לא צריך לדאוג ללהקה
הלהקה תיתן מענה במגוון אירועים שהחברה תקיים במהלך השנה

לקוחות מספרים

התגובות על הלהקה מדהימות, זה נותן גאווה לכל החברה...הם עושים לנו כיף בלב"

חופית כהן , סגנית מנהלת רווחה בחברת ביטוח ישיר
צוות הלהקה:
"הלהקה זה בית, זה חברים , באיזה שהו שלב אנחנו הופכים להיות משפחה .. השינוי הוא בעיקר ביכולת שלי להביע את עצמי ...

אביב ברדה , מנהל תיקי לקוחות וחבר קבוצת נגינה של ביטוח ישיר
"אבא לשלוש בנות בן 35 מעבודה לעבודה , שיש לך את הפינה, זה נותן אויר למשך כל השבוע ...משהו שבאמת חיכיתי לו ..." "

לויאור חזות, מנהל תיקי לקוחות וחבר בקבוצת הנגינה של ביטוח ישיר
איביי – חברי הלהקה ומנהלת הרווחה:
להקה שמתאמנת באופן קבוע ומופיעה באירועי החברה... אלמנט מגבש מאוד בקרב העובדים"

עדי סיצ'וק מנהלת הרווחה והתפעול בחברת ebay.

ליווי מקצועי ובלתי מתפשר, כנות ועבודה ללא משוא פנים מול חברי הלהקה

מורית דייסי – סגנית מנהלת הרווחה מטעם חברת איביי ואחראית על הלהקה

אתם מוכיחים כי מקצוענות יכולה ללכת יד ביד עם יחסים בין אישיים מעולים!

הדי גור – מנהלת תיכון רוטברג רמת השרון
חברי הלהקה מתארים את החוויה כמלמדת, מאפשרת ומייצרת התקדמויות מקצועיות משמעותית גם בכיוונים שלא הכירו קודם לכן. בהובלתם, הופיעה הלהקה בשבעה אירועי חברה שונים וקצרה מחמאות רבות על המקצועיות וההרמוניה מצד ועל המגוון המוסיקלי ורמת התוצר מאידך. אין ספק שיכולות ההפקה והניהול המוסיקלי של המנטור מבית inhouse-band משמשות גם לצורך חיבור בין אנשי הלהקה ומתן מקום לכל אחד ואחד מהם להתבטא ולהביא את כישוריו וגם לקידום היכולות המוזיקליות האישיות שלהם ביחד ולחוד.

שירלי בריסקר - מנהלת רווחה בחברת "ביטוח ישיר"
פלייטיקה משתפת פעולה עם Inhouse band החל משנת 2018.
עידו ורן בנו להקה באופן מקצועי ויסודי, מלווים את חברי הלהקה הן בבחירת שירים שיתאימו להופעות מול כלל העובדים, בעריכת חזרות והפקה מוזיקלית, באלאנס ותדרוכים לפני הופעות, והן בליווי ההופעות מאחורי הקלעים, דאגה לסאונד ולציוד הנחוץ ועבודה שוטפת על הפיתוח המקצועי והאישי של כל חברי הלהקה.
ההופעה האחרונה נחלה הצלחה הן בקרב חברי הלהקה והן בקרב כלל העובדים, ואנו כבר מצפים להופעה הבאה.

זיוה שלום, מנהלת הרווחה בחברת פלייטיקה

בין לקוחותינו

איך זה בעצם עובד?

מגייסים

אנחנו מגיעים לארגון להפנינג שמח ולאחריו עושים מפגשי היכרות אישיים למעוניינים ומגבשים את הלהקה.

ממנטרים

לקבוצה מצמידים מנטור מוזיקלי מקצועי, המאמן אותם בשיטת inhouse band הייחודית ודואג לחבר לשדרג ולהפוך אותם מיחידים לקבוצה נגינה שתרים את אירוע החברה הבא.

מתאמנים

הקבוצה נפגשת אחת לשבוע מעבר לשעות העבודה בחדר המוזיקה בחברה (או בחדר חזרות סמוך למקום העבודה), לעבוד על שירים ולהתאמן לקראת הופעות באירועי החברה, מה שיוצר בטווח הארוך שגרה של מפגשים חברתיים עבור העובדים.

מופיעים

הקבוצה המגובשת עולה להרים, להרקיד ולשמח את כל העובדים באירועי החברה שנבחרו מראש כגון: ערבי חברה, טקסים, ימי גיבוש וכיף, הרמות כוסית , ערב סיום שנה ועוד..

משתפים

וממתגים האירועים והחזרות מתועדים והתכנים מופצים באמצעי התקשורת הפנים והחוץ ארגוניים, ביחד עם השם והמיתוג, הלוגו הייחודי וחולצות הלהקה, שמשקפים שאצלכם בחברה עושים דברים אחרת!

גלריית תמונות

מה יוצא לכם מזה?

חוויה הוליסטית דרך חדשה לעשות cut שגרה, למנוע שחיקה, להזרים ריגושים חדשים אצל עובדים שצמאים לשינוי. העובדים המאושרים ,באים לעבודה בכיף, הכיף הזה מורגש והאווירה במסדרונות היא של ביחד.
קהילה – תחושת שייכות והאיכפתיות מתעצמת, המשרד הופך להרבה יותר ממקום עבודה, האימפקט מורגש בכל רחבי הארגון וגאוות היחידה במסדרונות יוצרת קהילתיות רחבה.

שימור טאלנטים העובדים מרגישים שמשקיעים בהם, מה שתורם לשימור עובדים לטווח הארוך והקצר.

New Talent magnet תזכו למצב את הארגון כמקום שטוב לעבוד בו, יתרון במשיכת טאלנטים חדשים
New branding – תזכו למתג את עצמכם, כלפי פנים וכלפי חוץ כמקום עבודה אחר, חדשני ויצירתי. העובדים הופכים לשגרירים של החברה כלפי פנים וכלפי חוץ והסיכויים לעלות בדירוג מדד שביעות הרצון בעבודה עולים

רווחה 3.0 מחלקת הרווחה נתפסת כחלוצה ברווחה, מובילה יצירתית וחדשנית, העובדים שצמאים לחידושים בלתי פוסקים מקבלים מענה שלם וארוך טווח והקשר עם הנהלת משאבי האנוש מתהדק.

יצירתיות העובדים חווים התעוררות. קצב חדש מתנגן ולא רק Boost באוזניות, הקצב הזה הופך אותם לשמחים יותר במישור האישי והמקצועי. היצירתיות שוב זורמת ומתבטאת בפתרונות יצירתיים

צוות מוביל לשינוי הקבוצה שמתגבשת הופכת מודל לחיקוי כצוות שעובד בשיתוף פעולה ללא אגו, מתמקצע ומגשים יעדים. זה מדבק גם את הצוותים האחרים, מתחילים להוריד את האוזניות ונהנים במשותף מהמוסיקה, מתקשרים, מתחברים. חווית העובד מתעצמת ומשתפרת.

תוכן חוויתי שמביא גאווה בשונה מאומן חיצוני שמוזמן לספק תוכן באירוע תמורת תשלום, כשלהקת החברה עולה להופיע, זה משלנו, זה מהלב, זה מרגיש לכל אחד מהעובדים כאילו הוא עצמו נמצא שם על הבמה, תחושת ההעצמה מתפשטת ועוטפת את כולם, זה יוצר גיבוש וגאוות יחידה, שאין שני להם באף פעילות רווחה אחרת!

אודות הצוות

אנחנו inhouse band (עידו לדרמן ורן לבנון) מוזיקאים ומאמנים מוזיקליים ידועים בתעשייה, מתמחים בהקמה, אימון וניהול קבוצות נגינה. יש לנו 20 שנות ניסיון במהלכן הקמנו וניהלנו קרוב ל- 200 הרכבים ופרויקטים מוזיקליים, הפקנו למעלה מ- 1000 הופעות בארץ ובחו”ל. עבדנו עם הרכבים ואמנים מוכרים כגון התקווה 6, עידן יניב ואיה כורם, גיבשנו הרכבים לתכניות טלוויזיה, לצבא, למערכת החינוך, לתחום האירועים העסקיים והפרטיים. למדנו להכיר לעומק את צרכי הארגון, הרווחה, ההנהלה והעובדים ופיתחנו את שיטת inhouse band הייחודית שלוקחת קבוצה של אנשים בעלי זיקה לשירה ונגינה, מחברת אותם, משדרגת אותם והופכת אותם לקבוצת נגינה שמחה.

יצירת קשר

הצטרפו לחברות המובילות שגילו את השיטה הייחודית של inhouse band להפוך מחברה לקהילה